Сеялка ручная (Винница)

Лидер продаж!
Код Товара:
PRU-67517590
Артикул:
PRU-67517590
Производители


749.00грн.


Официальная гарантия
Техническая поддержка
О производителе

Hara

Hara... Подробнее...

Ручна сівалка "Вінниця" виробництва Україна - призначена для пунктирного і гніздового посіву насіння овочевих і баштанних культур, таких як огірки, томати, буряк, цибуля, редиска, морква, кавуни, дині.

Характерна особливість її це простота і легке обслуговування , а спеціальна конструкція сеятельного апарату запобігає пошкодження насіння.

При використанні цієї сівалки, насіння розміщуються безперервно ряду також є можливість гніздового посіву, це коли насіння потрапляють у грунт на певній відстані в залежності від розділового диска.

Сівалка ручна Вінниця

 1. Тип висівного апарату - щітковий
 2. Тип сошника - наральниковый
 3. Тип загортача - пластинчастий
 4. Кількість гнізд на погонний метр - 2 або 4.
 5. Відстань між насінням при залежно від пунктирном висіві виду насіння і установки диска.
 6. Ємність бункера для насіння, дм3 - 2,0
 7. Глибина загортання насіння, см - 1...5
 8. Ширина міжрядь, які забезпечуються установкою маркера, до 50 см
 9. Рекомендована швидкість руху, км/год - 3...4
 10. Габаритні розміри, мм
  10.1. В робочому стані

  • Довжина 840

  • Ширина 155

  • Висота 300

 11. Маса, кг 10,5
  Пристрій і робота сівалки:
  Сівалка овочева однорядна складається: з несучої рами 9, що представляє собою дві паралельні планки, на якій закріплені: в передній частині – опорно-приводний колесо 8; в середній частині – щітковий висіваючий апарат 3 з бункером 5 для насіння, сошником 10 і загортачом; у задній частині – прикатывающее колесо 13, а так само рукоятки 1, які за допомогою болтового з'єднання приєднані до рами. У задній частині рами встановлений маркер.
  Висіваючий апарат являє собою корпус, на якому змонтовані: бункер для насіння 5 з поворотним диском 2 в задній частині, сошник 10 з семяпроводом, щітковий механізм 3 з приводом клапана 11 сошника, загортач.
  Висіваючий апарат отримує привод від опорно-приводного колеса за допомогою ланцюгової передачі 6. При русі сівалки обертова щітка 3 висівного апарату захоплює насіння і направляє їх у сем'япровід через отвір в бункері 5 і в поворотному диску 2. Насіння скупчуються на клапані 11 сошника, закріпленому на двуплечем важелі, взаємодіючим з пальцевим диском, встановленими на валу висівного апарата з лівої сторони сівалки. З певною періодичністю (2 або 4 гнізда на 1 метр в залежності від установки пальцьового диска) насіння укладаються в борозну, виконувану сошником. Борозна закривається загортачом і накочується прикочуючим колесом. Маркер, встановлений на величину необхідного міжряддя, зазначає слід для подальшого проходу сошника.

  При необхідності пунктирного посіву клапан фіксується у відкритому положенні за допомогою упору. Підготовка сівалки до роботи включає встановлення норми висіву насіння, кількості гнізд на метр рядка, глибини ходу сошника і ширини міжряддя.

  – Для встановлення норми висіву насіння необхідно, залежно від їх виду і агротехнічних рекомендацій, зафіксувати в потрібному місці поворотний диск в задній частині бункера;

  – Для встановлення кількості гнізд на метр рядка (2 або 4) необхідно встановити в потрібне положення пальцевий диск приводу клапана.

  – Для установки пунктирного посіву клапан зафіксувати у відкритому положенні за допомогою упору

Basic

Кількість висіяних рядів
1
Країна виробник
Україна
Тип висівного апарату
Щітковий
Тип сошника  
Наральникові
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.